0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samprzylepne Kalisz

Niekiedy zastanawiają się Państwo, czy istnieje jakieś rozwiązanie, które pozwoliłoby Wam uniknąć niszczenia ścian poprzez wiercenie i wbijanie gwoździ, a jednocześnie gwarantowało trwałe mocowanie. Odpowiedzią są dwustronne taśmy samoprzylepne. Kalisz to jedno z miast, do którego możemy szybko dostarczyć nasze taśmy klejące.

Niezastąpione, samoprzylepne taśmy akrylowe – Kalisz

Jest to taśma, który sprawdza się tak w domu, jak i w biurze czy warsztacie mechanika. Wykonane na bazie kleju akrylowego samoprzylepne taśmy dwustronne zapewniają trwałe połączenie różnorodnych materiałów. Występują w wielu rozmiarach, więc bez problemu uda się Państwu znaleźć model odpowiadający Waszym potrzebom. Warto podkreślić, że akryl charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością, odpornością na działanie wilgoci, wysokich i niskich temperatur, a także promieniowania UV.

Do montażu i izolacji szczelin. Dwustronne taśmy piankowe – Kalisz

Po piankowe taśmy samoprzylepne można sięgać przy różnorodnych pracach montażowych. Najczęściej wykorzystuje się je do mocowania listew przypodłogowych oraz rolet, ale doskonale sprawdzają się też w meblarstwie czy przy naprawach mechanicznych. Pianka poliuretanowa lub polietylenowa pokryta warstwą kleju akrylowego/kauczukowego charakteryzuje się wysoką przyczepnością. Jest nie tylko odporna na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych, ale w dodatku posiada właściwości izolujące. Dostępne w Multitapes piankowe taśmy dwustronne mogą zostać dostarczone do Kalisza w ciągu kilku dni roboczych.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta