0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Gorzów Wielkopolski

Niezawodnym sposobem na trwałe połączenie ze sobą różnorodnych materiałów mogą być prezentowane w naszej ofercie taśmy samoprzylepne. Wygoda i prostota ich użytkowania sprawia, że doskonale sprawdzą się w biurze, warsztacie oraz szkole – do każdego zastosowania znajdzie się wśród naszych propozycji odpowiedni produkt. Nasze wyroby polecamy wszystkim mieszkańcom Gorzowa Wielkopolskiego, którzy poszukują trwałych i funkcjonalnych rozwiązań.

Taśmy akrylowe - solidność i estetyka na wiele lat

Ze względu na odporność na wilgoć oraz działanie temperatur ten rodzaj taśm cieszy się wśród użytkowników szczególną popularnością. Doskonale sprawdza się do użytku wewnętrznego, jednak z powodzeniem można stosować go również na zewnątrz. Unikatowa struktura kleju pozwala mu idealnie przywierać nawet do gładkich i bardzo śliskich powierzchni, takich jak szkło czy metal, dlatego nasze taśmy dwustronne stanowią wygodną alternatywę dla wbijania gwoździ, wkręcania śrub, a nawet spawania. Wartą podkreślenia zaletą jest również atrakcyjny wygląd - z biegiem lat nie tracą one przezroczystości i nie żółkną.

Taśmy piankowe – Gorzów Wielkopolski

Wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość i łatwość aplikacji, tego typu produkty sprawdzą się najlepiej. Nie tylko trwale łączą, ale również izolują i tłumią drgania, dzięki czemu będą pomocne przy wielu pracach.

Aby zapewnić długoletnią wytrzymałość połączenia, warto przed zastosowaniem taśm dokładnie oczyścić spajane powierzchnie. Pomóc mogą w tym dostępne w naszej ofercie specjalistyczne preparaty. Polecamy również akcesoria takie jak aplikatory i wałki dociskowe.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta