0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Zabrze

Montaż mebli, naprawa uszkodzonego przewodu, wieszanie na ścianach obrazów - jest wiele sytuacji, w których z pomocą przyjdą Państwu dostępne w naszym sklepie specjalistyczne taśmy samoprzylepne. Sprawdzą się one zarówno w domu, biurze, warsztacie, jak i na placu budowy w Zabrzu. Naszą ofertę cechuje duża różnorodność produktów. Znalazły się tu między innymi taśmy dwustronne winylowe, poliestrowe, termoprzewodzące oraz miedziane. Nie zabrakło tu również wytrzymałych błon klejowych, ułatwiających montaż rzepów oraz bogatej gamy akcesoriów do aplikacji.

Uniwersalne zastosowanie i trwałość - taśmy piankowe

Rolkę wzmocnioną dodatkową warstwą elastycznego poliuretanu warto posiadać zarówno w domu, jak i w garażu. Dzięki takiemu zabezpieczeniu warstwa kleju jest nie tylko chroniona przed wilgocią i zabrudzeniami, ale też mocniej dociśnięta do powierzchni, dzięki czemu lepiej przywiera. Pianka posiada również zdolność łagodzenia drgań i wstrząsów. Ze względu na bardzo prostą aplikację, ten rodzaj łączeń możemy śmiało polecić wszystkim osobom, które nie posiadają zaawansowanych umiejętności technicznych, a chcą uzyskać trwały efekt i oszczędzić czas.

Solidne i estetyczne taśmy akrylowe - Zabrze

Za ich pomocą nie tylko z łatwością będzie można połączyć elementy o gładkich i śliskich powierzchniach, ale również zabezpieczyć miejsce klejenia przed działaniem wilgoci, temperatur i chemikaliów. Przezroczysta struktura sprawia, że miejsce spojenia wygląda estetycznie i nie rzuca się w oczy.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta