0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Grudziądz

Powszechnie używane nie tylko w domu, ale i w meblarstwie, drukarstwie, pracach montażowych czy naprawczych - tak można by opisać samoprzylepne taśmy dwustronne. Grudziądz jest jednym z wielu miast, do których regularnie dostarczamy te wyjątkowe taśmy klejące.

Wielofunkcyjne taśmy akrylowe - Grudziądz

Odporne na działanie wilgoci oraz zmiennych temperatur, nie żółkną pod wypływem promieniowania UV, charakteryzują się doskonałą przyczepnością - akrylowe taśmy samoprzylepne to najpopularniejszy rodzaj akcesoriów klejących sprzedawanych w Multitapes. Oferujemy szeroki wybór taśm marki 3M i AFTC. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na akrylowe wersje transparentne, które doskonale sprawdzają się przy łączeniu szkła i pleksi.

Uniwersalne taśmy piankowe - Grudziądz

To kolejny wielofunkcyjny produkt cieszący się uznaniem naszych Klientów. Piankowe taśmy dwustronne szybko łączą ze sobą różne przedmioty - szczególnie polecamy je przy mocowaniu elementów o niejednorodnej powierzchni. Na multitapes.pl można znaleźć kilkanaście wariantów tych dwustronnych taśm klejących. W razie konieczności wykonujemy z pianki taśmy o niestandardowych wymiarach.

Multitapes. Różnorodne taśmy samoprzylepne - Grudziądz

Poza dwustronnymi taśmami piankowymi i akrylowymi w naszej ofercie dostępne są taśmy aluminiowe, miedziane, poliestrowe, winylowe, o właściwościach termoprzewodzących czy elektroizolacyjnych. Sprzedajmy ponadto rzepy samoprzylepne i błony klejowe oraz środki do odłuszczania powierzchni.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta