0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samoprzylepne Sosnowiec

Wszystkim osobom, które poszukują sprawdzonego sposobu na trwałe połączenie ze sobą różnych elementów, polecamy dostępne w naszej ofercie taśmy dwustronne. Dzięki różnorodnym odmianom łatwiej będzie dopasować rozwiązanie do każdego zastosowania. Nowoczesne i wytrzymałe taśmy samoprzylepne mogą być skuteczną alternatywą nie tylko dla klejów, śrubek czy gwoździ, ale nawet nitów lub spawania. Nasze wyroby polecamy wszystkim gospodarstwom domowym oraz warsztatom na terenie Sosnowca – dzięki wysokiej wytrzymałości i uniwersalności z pewnością przydadzą się one w trakcie wielu prac.

Samoprzylepne taśmy akrylowe – estetyka i trwałość

Z tego rodzaju łączeń najlepiej będzie skorzystać, kiedy miejsce klejenia powinno pozostać niewidoczne. Przezroczysta struktura i wysokiej jakości klej gwarantują doskonałą przyczepność do powierzchni każdego tworzywa. Dzięki temu spojenie nie będzie odklejało się pod wpływem działania wilgoci lub zmiennych temperatur i z powodzeniem zastosować można je zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Z jego pomocą można łączyć ze sobą elementy z tworzyw sztucznych, papieru i kartonu, a nawet szkła lub metalu.

Taśmy piankowe Sosnowiec – uniwersalne zastosowanie

Po tę odmianę warto sięgnąć w przypadku materiałów o nieregularnych powierzchniach oraz miejsc, które narażone są na intensywne drgania lub uderzenia. Dodatkowa warstwa elastycznej pianki poliuretanowej stabilizuje klej i pozwala na trwałe przyleganie, nie dopuszczając jednocześnie do zamoknięcia oraz zabrudzenia miejsca łączenia.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta