0

Twój koszyk jest pusty.

Taśmy samprzylepne Konin

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie jakościowych akcesoriów montażowych. Oferta sklepu internetowego to przede wszystkim taśmy dwustronne samoprzylepne, piankowe oraz akrylowe. Prezentowane akcesoria pozwalają na szybkie i sprawne przeprowadzenie różnego rodzaju prac montażowych i naprawczych. Ich jakościowe wykonanie sprawia, że mogą być użytkowane nawet przez bardzo długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia.

Samoprzylepne taśmy piankowe – szerokie zastosowanie

Oferowane przez naszą firmę akcesoria mogą być wykorzystane na przykład do montażu listew podłogowych, rolet czy też elementów POS. Dwustronne produkty piankowe posiadają właściwości uszczelniające oraz tłumiące, a dzięki wykorzystaniu poliuretanu niwelują drobne nierówności na ścianie.

Propozycja sklepu internetowego to nie tylko dwustronne taśmy samoprzylepne i piankowe. Prezentujemy także taśmy akrylowe. Konin jest miastem, w którym tego typu akcesoria są wykorzystywane także na zewnątrz budynków, gdyż są one odporne na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Akcesoria akrylowe mogą być zastosowane do łączenia między innymi szkła oraz pleksi.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego oraz do wybrania najodpowiedniejszych akcesoriów dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają gwarancję, że oferowane akcesoria dwustronne, samoprzylepne i akrylowe sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientom pod względem jakości wykonania.

Rodzaje taśm

Zastosowania

Inne miasta